Parapety zewnętrzne, okapniki, mozaika kamienna, daszki i czapy ogrodzeniowe, stara cegła, podokienniki i kształtki

FC FROMAG Gromadka k/Bolesławca.

Parapety zewnętrzne, kształtki ceramiczne i renowacyjne, daszki ogrodzeniowe,
okapniki, podokienniki, stara cegła oraz wiele innych produktów

Klinkier to obok piaskowca główny materiał wykończeniowy dostępny w ofercie firmy Fromag. Odporny na zmienne czynniki atmosferyczne i niskie temperatury doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Posiada szerokie zastosowania, z klinkieru powstają między innymi płytki elewacyjne, podłogowe, płytki holenderskie. Doskonałe własności użytkowe, precyzja wykonania i elegancki wygląd przyczyniają się do dużej popularności tego materiału. Jego atutem jest solidność i trwałość.

Cegła klinkierowa może stanowić efektowne wykończenie budynku. Dzięki swojej oryginalnej strukturze oraz dostępnej palecie barw daje nieograniczone możliwości tworzenia elewacji lub detali architektonicznych. Cegła imitująca kamień dobrze komponuje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oferujemy elementy w nowoczesnym i klasyczny stylu, jak na przykład stara cegła, czyli produkt o ponadczasowej formie i charakterystycznej fakturze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą mrozoodpornego kamienia elewacyjnego o ciekawej strukturze - mozaika kamienna doskonale sprawdza się na zewnętrznych elewacjach budynków oraz jako element dekoracyjny we wnętrzach. Do upiększania ścian w pomieszczeniach polecamy także nasz nowy produkt - panel dekoracyjny 3D. Jest to łatwa w montażu, hipoalergiczna płytka gipsowa, dostępna w atrakcyjnych wzorach, która pozwala nadać wnętrzu oryginalny charakter.

W bogatym asortymencie produkcyjnym firmy Fromag znajdują się również solidne szkliwione parapety zewnętrzne, listwy wykończeniowe, okapniki, antypoślizgowe płytki schodowe, wybór podokienników, kształtek i wielu innych elementów. Przy ich użyciu można zrealizować oryginalne pomysły inwestorów i niestandardowe zamówienia. Jako ceniony producent parapetów firma Fromag oferuje również wysokiej klasy parapety klinkierowe gotowe.

Fromag produkuje także różnego typu elementy ogrodzeniowe, między innymi kamień naturalny, zwane również jako: cegły zabytkowe lub płytki drewnopodobne. Przykrywając słupki ogrodzeniowe, zabezpieczają je przed zniszczeniem. Oprócz tego mają charakter dekoracyjny. Występują w różnych wymiarach oraz barwach, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania czap do cegły klinkierowej Jopek.

Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji sprawiają, że płytki ścienne cechuje niska nasiąkliwość oraz wysoka klasa wytrzymałości. Elewacja oraz ogrodzenie to ważne elementy dopełniające wygląd domu, dlatego warto zadbać o stworzenie spójnej i estetycznej całości.

Cegła klinkierowa Wienerberger oraz produkowane przez Fromag nakrywy doskonale ze sobą współgrają. Ich podstawową zaletą jest fakt, że nie wymagają konserwacji. Daszki ogrodzeniowe są odporne na uszkodzenia, ścieranie, mróz. Dobrze komponują się z innymi popularnymi materiałami budowlanymi i wykończeniowymi, takimi jak cegła klinkierowa CRH.

Fromag zaprasza do współpracy inwestorów oraz wykonawców zainteresowanych wyrobami z klinkieru - mozaiką kamienną, parapetami, stopnicami, nakrywami i innymi elementami naszej oferty. Firma nieustannie poszerza swój asortyment, oferując korzystne ceny, liczne promocje oraz nowości. Atrakcyjną ofertę stanowią m.in. cyferki ceramiczne, wykonywane na zamówienie w różnorodnych kształtach, wymiarach i kolorystyce, służące do renowacji zabytkowych obiektów.

Drugim materiałem, z którego firma wytwarza różnego typu wyroby jest piaskowiec. Ten naturalny kruszec posiada szerokie zastosowania w budownictwie. Powstają z niego między innymi studnie, ławki, fontanny, nagrobki, donice, czyli elementy dekoracyjne do ogrodu, które nadają mu elegancki stylowy charakter. Piaskowiec jest również coraz popularniejszym materiałem elewacyjnym. Ręczna metoda obróbki oraz duży wybór kolorystyczny to niewątpliwe atuty oferty Fromagu.

Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy CERRAD Sp. z o.o. na Dolny Śląsk. Produkcja wyrobów z piaskowca oraz klinkieru to domena naszej firmy od wielu lat. Stworzone z tych materiałów elewacje, posadzki, płytki gresowe, elementy ogrodzeniowe oraz mała architektura ogrodowa oznaczają się doskonałą jakością, trwałością oraz efektownym wyglądem.

Powered by PBSoft s.c.
SEO