Get Adobe Flash player
PDFDrukuj

Ceramiczne parapety zewnętrzne (okapniki, podokienniki) feed

 

Trzy parapety zewnętrzne w różnych kolorach
Zadbaj o wygląd Twojego domu - stosuj parapety zewnętrzne (okapniki, podokienniki) kupione u nas!

Parapety zewnętrzne, określane również mianem okapników lub podokienników to wykonane z klinkieru płytki na parapet. W naszej ofercie znajdą Państwo parapety szkliwione (błyszczące) oraz angobowane (matowe).

Podokienniki dostępne są w wielu kształtach i kolorach, tak by Nasi klienci mogli dopasować je do elewacji budynku. Wykonujemy również parapety klejone na zamówienie pod wymiar konkretnego okna - z każdej dostępnej u nas pojedynczej płytki parapetowej, z mrozoodporną i niewymywalną fugą w dowolnym kolorze. Klient dostaje gotowy poklejony parapet połączony jedynie fugą. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka spedycją.

Wysoka jakość i solidność wykonania okapników sprawia, że stanowią one idealne wykończenie okna, tworząc estetyczną całość z elewacją budynku. Podokienniki są odporne na mróz, warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje ich trwałość i długą żywotność.

Ceramiczne parapety zewnętrzne to ważny element wykończeniowy każdego budynku, a jednocześnie funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości rozwiązanie dla osób dbających o wygląd swojego domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty.




Fromag - Ceramika Budowlana - 59-706 Gromadka, ul. Wrzosowa 5

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ ZGODY JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich
zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Projekt i wykonanie - Programuj.pl