Ceramiczne parapety zewnętrzne

Kształtki renowacyjne, zabytkowe.

Niektóre wzory kształtek dostępne są na magazynie. Krótki czas realizacji 1-3 dni robocze. Proszę wysłać zapytanie ze zdjęciem, wymiarami i ilością poszukiwanego produktu. Wykonujemy również kształtki na indywidualne zamówienie.

Robiąc nasze kształtki do renowacji zabytków staramy się, żeby były jak najbardziej zbliżone do oryginału. W tym celu dobieramy odpowiednie gliny i szkliwo. Możemy wykonać próby kolorów przed złożeniem zamówienia. Trzeba jednak pamiętać, że klinkier oryginalny zmienił swój wygląd zewnętrzny, przez wieloletnie działania warunków atmosferycznych, zanieczyszczeń powietrza itp. W związku z tym nowe kształtki mimo użycia podobnych szkliw będą miały inny odcień.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkt nowy był jak najbliżej oryginału. Czerpiemy inspirację do ich tworzenia z metod używanych przed laty, korzystając ze współczesnych możliwości. W związku z powyższym kształtki będą miały naturalne krzywizny, podobnie jak oryginalne kształtki.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji kształtek zabytkowych pozwala nam na realizację, tak nietypowych zamówień, na wysokim poziomie. Nasze produkty zyskują aprobatę nie tylko wykonawców, ale również inwestorów i konserwatorów zabytków. Odtwarzając detale architektoniczne przedłużamy życie budynkom, które tworzyły naszą historię. 

Filtruj PARAPETY

Polecane :)

Producent: Fromag
Cena: 66,00 zł. (w tym VAT: 12,34 zł.)

Więcej...

Cena: 249,00 zł. 160,00 zł. (w tym VAT: 29,92 zł.)

Więcej...

 
MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM